Kurumsal

Kurumsal
0 +
Yıllık Tecrübe
BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Seyahatlerinizde Size Eşlik Eden Güven ve Kalite

CSN Turizm, Kudred Coşan kuruluşudur. Firma, 2010 yılında kurulmuş olup tek bir araçla bu yolculuğa başlayıp, kurulduğu tarihten itibaren düzenli, özverili, güvenli ve dürüst çalışmaları ile yolunda emin adımlarla ilerleyerek zamanla kuruluş, resmi kurum personeli ve öğrenci servisi turizm taşımacılığını üstlenmiş olup bunları halen başarı ile sürdürmektedir.

0 +
Mutlu Müşteri

Profesyonellik ve saygı, işimizin her alanında önem verdiğimiz değerlerdir.

vİZYONER BAKIŞ

Birlikte Gelişiyoruz ve Değişiyoruz

Geçen zaman içerisinde araç sayısını çoğaltarak kara yolları kanun yönetmeliğine uygun araçları, tecrübeli dürüst ve saygılı yöneticileri, deneyimli personeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Antalya gibi metropol bir şehirde araç sayısının giderek artması teknik altyapı yetersizliği vb. nedenlerle her geçen gün yoğunlaşan trafik çilesinden sizleri en konforlu, sakin şekilde ve zamanında ulaştırmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Her Yolculukta Memnuniyet Garantisi

Sektörde öncü olmanın ve başarıyı yakalamanın sadece işimizi doğru yapmaktan değil, aynı zamanda güçlü bir değerler sistemine sahip olmaktan geçtiğine inanıyoruz.

Vizyon

Hizmet verdiğimiz her sektörde çağdaş hizmet anlayışı ile genel ilkelerimizden taviz vermeden sürekli yeniliklere uyum sağlamaktır.

Misyon

Sektörümüzde yakaladığımız kalite ve üstün hizmet anlayışıyla öncülüğümüzü sürdürmek ve bu başarıyı daha da ileriye taşımak en önemli hedefimizdir.

Hedef

Her sektörde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile memnuniyeti en üst seviyeye taşımak, yakaladığımız marka değerlerine sahip çıkmaktır.